Kontakter

Vi på ABAS Protect är redo att hjälpa dig med stora som små ärenden. Behöver du en prisuppgift? Vill du veta om en produkt passar ditt behov? Är du ute efter en specialkonstruktion? Prata då med oss säljare eller tekniker för att reda ut ditt ärende.

Försäljning
Peter Östensson
Försäljning
0325-61 80 31
0703-54 20 76
peter@abas.se
Gösta Widfond Gösta Widfond
Försäljning
076-817 10 20
gw@abas.se
Per Adolfsson
Försäljning
0761-263020
per@abas.se
Magnus Folkesson
Försäljning och Marknadsansvarig
0705-106797
magnus@abas.se
Inköp
Alva Kåvestam
Inköp
0732-502141
alva@abas.se
Service
Håkan Lundh
Service/Försäljning
0732-506502
hakan@abas.se
Leverans
Caroline Enoksson
Leverans
0325-61 80 36
caroline@abas.se
Produktion
Peter Johansson
Produktionschef
0793-506461
peter.johansson@abas.se
Linda Sandell
Materialplanering
0325-61 80 39
ls@abas.se
Konstruktion
Christoffer Geiros
Konstruktion
0738-118030
christoffer@abas.se
Ekonomi
Agnes Bengtsson
Ekonomiassistent
0325-61 92 09 (vx)
0732-50 63 37
agnes@abas.se
Ledning
Tomas Karlsson
VD
0325-61 80 38
070-413 48 91
tomas@abas.se
Niclas Johansson
Chairman/Koncernchef
niclas@abas.se
Roger Axelsson
Vice VD / försäljning / konstruktion

roger@abas.se


Tveka inte att ta kontakt med oss för frågor och synpunkter. Ring oss på 0325-61 80 30 (vardagar 7-16, fredag 7-15), eller skicka e-post till info@abas.se